PulsarSystem - nagłówek
PMS Soccoro > Opis systemu

Pulsar Mobile Suite - Soccoro
 - pakiet nowoczesnych narzędzi do pracy przenośnej

Gromadzenie zamówień od Klientów jak i sprzedaż bezpośrednia prowadzona przez przedstawicieli handlowych wymaga niezawodnego oprogramowania pozwalającego na wystawianie dokumentów, kontrolę stanów magazynowych oraz płatności, pracującego na wygodnych i poręcznych urządzeniach pozwalających na pracę z dala od źródeł zasilania jak i łatwych do transportu. Wymagania te spełnia system Soccoro pracujący na komputerach naręcznych typu PocketPC.

Usprawnia pracę…

W trakcie wizyt u klientów handlowiec może zbierać zamówienia, składać oferty, wystawiać dokumenty, przeglądać na ekranie swojego komputera listę towarów wraz z cenami i aktualnymi stanami magazynowymi, dodawać nowego klienta do listy klientów. Handlowiec na bieżąco ma pod ręką informacje o aktualnych stanach magazynowych, płatnościach kontrahentów, terminach realizacji zamówień i innych danych potrzebnych mu do wykonania powierzonych zadań. Dane te mogą być pobierane bezpośrednio z systemu finansowo-księgowego poprzez odpowiednie pliki wymiany.
Zamówienie składane przez Klienta natychmiast powraca do systemu pozwalając na jego szybką realizację.

…I podnosi konkurencyjność

Z punktu widzenia konkurencyjności, jest rzeczą oczywistą, że rozwiązanie takie zdecydowanie podnosi szybkość przetwarzania gromadzonych danych (zamówień, rozrachunków), upraszcza obieg informacji jak i eliminuje proceduralne czynności, wykonywane do tej pory przez przedstawicieli handlowych. Tym samym podnosi konkurencyjność firmy na rynkach zbytu, czyniąc sprzedaż szybszą i bardziej efektywną (już w kilka minut po przyjęciu zamówienia może być ono realizowane). W zagadnieniach logistycznych rozwiązanie ma po prostu charakter rewolucyjny.


Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji: zapytaj konsultanta.

Zapytaj konsultanta

Dziękujemy.
Formularz został przesłany.
Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

Temat zapytania:
Treść:*
Imię i nazwisko:*
Adres email:*
Telefon:
Nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione!
* - Pola obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pulsar System, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwości ich poprawienia.